Kontaktujte nás Mail: obchod@topstierace.sk
 
ŠIROKÝ SORTIMENT
Stierače na takmer všetky vozidlá.
 
EXPRESNÉ DORUČENIE
Expresné doručenie kuriérom do 48 hodín.
 
VYSOKÁ KVALITA
Originálne stierače priamo od výrobcu.

Doprava a platba

Kuriérska spoločnosť GLS:

Vaša zásielka bude expresne doručená v pracovné dni do 24 hodín od jej odoslania priamo na Vašu adresu. Doručovací čas kuriéra je v priebehu dňa od 8:00 do 18:00 hod. Presnejší čas doručenia Vašej objednávky je možné dohodnúť priamo s rozvozovým vodičom kuriérskej spoločnosti. Ten Vám vopred zašle SMS o svojom príchode k Vám. Vy ho obratom môžete kontaktovať a dohodnúť s ním presnejší čas doručenia či zmenu dodacej adresy podľa Vašich potrieb. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.


Cena za dopravu:

  • Kuriér GLS - platba na dobierku pri prevzatí: 3.90 s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)
  • Kuriér GLS - platba bankovým prevodom vopred: 2,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky

 

OSOBNÝ ODBER:

V prípade záujmu o osobný odber je možné tovar vyzdvihnúť osobne v čase od 8:00 - 17:00 hod. (pondelok-piatok) v Čadci na adrese nášho skladu:


Ul.17 Novembra 3215/D, 022 01 Čadca 


Tovar nie je možné nakúpiť priamo na našom sklade, nakoľko tu nemáme zriadenú kamennú predajňu. Možný je však osobný odber už vopred vybavených objednávok. O možnosti prevzatia Vášho tovaru budete vopred informovaní prostredníctvom EMAILU alebo SMS správy. Tovar je uhradený v hotovosti na odbernom mieste. Nie je možné tovar uhradiť platobnou kartou. 


Ostatné objednávky budú doručené prostredníctvom doručovacích spoločností.


Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.